"Надійний партнер по логістиці"

Транзитні ворота

 

Географічне місцеположення України між Сходом і Заходом є ідеальним для транзитних перевезень з Європи до країн СНД; Україна забезпечує найкоротше та найбільш конкурентноздатне автодорожнє сполучення з багатьма пунктами призначення в країнах СНД.
 
Чорноморські порти України - Одеса та Іллічівськ - є важливими транзитними портами для морських перевезень через Україну по всій території СНД. Обидва порти не замерзають впродовж року та можуть утримувати судна з осадкою до 11-13 метрів. 
Порт Іллічівськ спеціалізується в здійсненні найвимогливіших проектних перевезень. Порт має сучасні засоби для здійснення перевезень та безпечного проміжного зберігання товарів. Максимальна вантажопідйомність кранів складає 300 тонн .
 
Ми також організовуємо транзитні перевезення та подальшу доставку вантажу через інші Чорноморські та Балтійські порти у тісній взаємодії з нашими місцевими партнерами.
 
Ми організовуємо цілісний транспортний ланцюг від вантажовідправника до вантажоодержувача; або частину шляху, у разі потреби. Ми займаємось обробкою вантажів у порту, перевалкою, транзитним митним оформленням, подальшим транспортуванням та організацією отримання транспортних дозволів для спеціального вантажу у разі потреби.