"Надійний партнер по логістиці"

Про нас

 

UFICO Ltd є україно-фінською транспортно-експедиторською компанією. Вантажні перевезення до та з України, місцеві послуги по перевезенням і транспортування між третіми країнами є нашою основною сферою діяльності. Види транспортування: автомобільні, авіаційні, морські перевезення, перевезення залізницею та комбіновані види транспортувань, перевезення "від дверей до дверей".
 
Перелік наших послуг включає також спеціальні, а саме: проекти, важкі та негабаритні вантажі, вантаж насипом, а також перевезення виставкового вантажу , дорогоцінностей і т.д. 
Ми спеціалізуємось на перевезенні транзитних вантажів до місць призначення в країнах СНД з Західної Європи вантажівками та з Далекосхідних та інших континентів сушею - морем - сушею через порти Чорного та Балтійського морів. 
Логістичні послуги за кордоном ми організовуємо при співробітництві з нашими партнерами у всьому світі. Незалежний статус компанії надає нам можливість вибору кращих партнерів та використання найконкурентноздатніших напрямів на користь наших замовників.
 
Наша компанія була заснована в 2004 році. Офіс компанії розташований в Києві. 
Наш персонал має багаторічний та широкий досвід в міжнародних та місцевих експедиторських та логістичних послугах, а також відповідні знання умов та правил логістики у країнах СНД.
 
Основними принципами в роботі UFICO є надійна та вчасна доставка, економічна ефективність та обслуговування, орієнтоване на замовника.
 
Повідомте нам про Ваші потреби у перевезеннях, та ми будемо раді надати Вам рішення для їх задоволення
 
Генеральний директор 
Ур'є Азар'єв (Yrjo Asarieff)